Kia Ceed od 11 690 € – zľava až 2650 € + zimné pneumatiky zdarma

Kia ceed

Jedinečná ponuka na Kia Ceed so zľavou až 2 000 € alebo celkové cenové zvýhodnenie na Kia Ceed v striebornej edícii vo výške až 2 610 €. Pri zlatej edície je zvýhodnenie až 2 650 €. Akcie sa vzťahujú aj na verziu Ceed SW.

Aktuálnu zľavu 1 800 €môžete získať u každého autorizovaného predajcu Kia. Spoločnosť Slovakia auto, ako predajca,  sa rozhodla pridať k tejto zľave ďalších 200 €, takže celkovo môžete pri kúpe modelu Ceed ušetriť až 2 000 €Teraz platí navyše aj jedinečná ponuka, a to ZIMNÉ PNEUMATIKY ZDARMA.

Kia ceed / ceed SW so zľavou až 2 000 € a získajte ju už od jedinečných 11 690 €.

Kia ceed

Kia

VSTUPENKY NA AUTOSALÓN ZDARMA! Ak do 24.4. absolvujete skúšobnú jazdu, získate vstupenky na autosalón. Viac tu: ako získať VSTUPENKY

(Odkúpime vaše vozidlo a získané peniaze môžete použiť na akontáciu)

Kia Ceed už od 230€ / mesiac vrátane havarijného a povinného zákonného poistenia – pozrite si výšku splátok aj pri ďalších modeloch

Ďalšie zľavy na edície

Strieborná edícia

Využite zľavu na balík výbavy vo výške až 610 €, ktorá vám so zľavou vo výške 2 000 € na tento model prináša celkové cenové zvýhodnenie až 2 610 €.
Balík výbavy Strieborná edícia zahŕňa: Hliníkové disky 16″ typ C; Vyhrievané predné sedadlá a volant; Zadné parkovacie senzory; Stmavené sklá od B-stĺpika.
Teraz platí navyše aj jedinečná ponuka, a to zimné pneumatiky zadarmo.

Zlatá edícia

Využite zľavu na balík výbavy vo výške až 650 € , ktorá vám so zľavou na tento model vo výške 2 000 € prináša celkové cenové zvýhodnenie až 2 650 €
Balík výbavy Zlatá edícia obsahuje: Navigačný systém, Zadná parkovacia kamera, LED zadné kombinované svetlá, Color pack – interiér v prevedení Platinum.
Teraz platí navyše aj jedinečná ponuka, a to zimné pneumatiky zadarmo.

Vyberte si z ponuky jazdených, skladových a predvádzacích vozidiel značky Kia

Naši predajcovia zodpovedia ktorúkoľvek vašu otázku alebo dopyt:

Vedúci predaja
Martin Sokolík – 0914 320 659 – martin.sokolik@slovakiaauto.sk