Akcia Kia: Mimoriadne autosalónové zľavy až do výšky 2 650 €

Koncom apríla sa v slovenskej metropole uskutoční tradičný bratislavský autosalón, a tak si Kia pripravila špeciálne zľavy platné iba do záveru štvrtého mesiaca kalendárneho roka. Akciové ceny sa vzťahujú na modely Ceed, Ceed SW, Stonic, Niro Hybrid či Plug-in Hybrid a Sportage.

Najlacnejším modelom v rámci autosalónovej akcie je Kia Ceed dostupná vo verzii Amber za 11 690 €, čo je o 1 800 € menej ako pri bežnej cenníkovej cenne. Ešte výraznejšia zľava platí v prípade vyhotovení Gold a Platinum, kde ušetríte až 2 200 €.

 

 

Rovnaké zvýhodnenia platia aj v prípade modelu Kia Ceed SW (Sportswagon). Cena najlacnejšej verzie Amber je stanovená na 12 690 €, čo predstavuje opäť úsporu 1 800 €. Na maximálnu zľavu 2 200 € sa zákazníci dostanú pri kúpe verzií Gold alebo Platinum.

 

 

V autosalónovej ponuke Kia nájdeme takisto model Stonic. Pri jeho kúpe môžete ušetriť až 1 200 €, ak si vyberiete naftové motory 1,6 CRDi vo verziách Gold a Platinum alebo benzínový motor 1,0 T-GDi vo vyhotovení Platinum. Na základnú verziu Silver sa vzťahuje zľava 600 až 900 €, v závislosti od vybraného pohonného agregátu. Vo výsledku to znamená, že Stonic je dostupný od 12 990 €.

 

 

Kia sa rozhodla uplatniť akciu aj na hybridné Niro, na ktoré poskytuje zľavu 700 € vo verziách Silver, Gold aj Platinum. Ešte výhodnejšie je to v prípade Nira Plug-in hyrid. Importér znížil jeho cenu rovnako o 700 €, ale spolu so štátnym príspevkom môžete ušetriť až 3 700 €.

 

 

Posledným akciovým modelom je Sportage, ktorý sa spomedzi všetkých vozidiel Kia predáva vo svete najlepšie. A to aj vďaka vynikajúcim cenám. Na väčšinu verzií momentálne platí zľava 1 600 €, čo znamená, že najlacnejší Sportage vo vyhotovení Amber kúpite už za 18 390 €. Ak si však vyberiete naftový motor 1,7 CRDi s výkonom 85 kW v zlatej edícii, ušetríte až 1 900 €, čo je maximálna autosalónová zľava na tento model.