Kia Sportage – so zľavou 2 000 € + zimné pneumatiky zdarma

Využite teraz jedinečnú ponuku na športové SUV Kia Sportage s novoročnou zľavou 2 000 € alebo špeciálny bonus 1 900 € na skladové vozidlá. V oboch prípadoch získate i zimné pneumatiky zadarmo.

S mimoriadnou zľavou až 2 000 €

Aktuálnu zľavu 1 600 € môžete získať u každého autorizovaného predajcu Kia. Spoločnosť Slovakia auto, ako predajca,  sa rozhodla pridať k tejto zľave ďalších 400 €, takže celkovo môžete pri kúpe modelu Ceed ušetriť až 2 000 €. Teraz platí navyše aj jedinečná ponuka, a to ZIMNÉ PNEUMATIKY ZDARMA.

Začnite nový rok štýlovo s novou Kia Sportage! Vďaka jej kvalite a inteligentným technológiám hravo splní všetky vaše očakávania v meste aj mimo neho. Využite teraz mimoriadnu novoročnú zľavu až 1 600 € a k tomu zimné pneumatiky zadarmo! Získajte spoľahlivé SUV Kia Sportage už od 18 390 €!

Kia

Bonus na skladové vozidlá Kia sportage

Využite teraz jedinečnú ponuku na športové SUV zľavou a špeciálnym bonusom na skladové vozidlá v celkovej výške až 1 900 + 400 €.
Teraz platí navyše aj jedinečná ponuka, a to zimné pneumatiky zadarmo.
Využite výhodné produkty Kia Finance ako napríklad financovanie Kia Select s výhodnými mesačnými splátkami alebo financovanie na štvrtinky bez navýšenia.

Zlatá edícia Kia Sportage

Využite zľavu na balík výbavy Zlatá edícia až 730 €, ktorý vám vrátane zľavy až 900 € + 400 € a zimných 17-palcových pneumatík zadarmo v hodnote 470 € prináša celkové cenové zvýhodnenie až 2 500 €.
Balík výbavy Zlatá edícia zahŕňa: Zatmavené sklá od B-stĺpika, LED zadné kombinované svetlá, Vyhrievaný volant, Palubný počítač Supervision s 4.2″ farebným LCD displejom, Aktívny asistent udržiavania v jazdnom pruhu (LKAS), Systém monitorovania dopravných značiek (SLIF), Automatické diaľkové svetlá, Letné pneumatiky 245/45 R19 + disky z ľahkej zliatiny a navyše aj Zimné pneumatiky.

Vyberte si z ponuky jazdených, skladových a predvádzacích vozidiel značky Kia

Naši predajcovia zodpovedia ktorúkoľvek vašu otázku alebo dopyt:

Vedúci predaja
Martin Sokolík – 0914 320 659 – martin.sokolik@slovakiaauto.sk