Kto sme

S predajom automobilov značky Kia sme začali v roku 2006 v City Showroome na Eisteinovej ulici v Bratislave. Dnes má spoločnosť Slovakia Auto dve predajné miesta – na Eisteinovej ulici a druhá predajňa spojená s autorizovaným servisom sa nachádza na Panónskej ceste, rovnako v Petržalke. Vďaka kvalitnej práci celého tímu sa spoločnosť Slovakia Auto stala držiteľom titulu Platinový díler.

PREDAJ, SERVIS A SPOKOJNOSŤ KLIENTA

Ročne predáme okolo 500 vozidiel. Naša prevádzka na Panónskej ceste, kde je dostatočné množstvo parkovacích miest, dobrá dostupnosť a možnosť návštevy  autorizovaného servisu.  Pre našich klientov poskytujeme kompletný balík služieb ako záručný a pozáručný servis, celkové vybavenie poistnej udalosti od obhliadky až po likvidáciu, predaj a výkup jazdených vozidiel, odťahovú službu, ručné umývanie a čistenie exteriéru a interiéru, komplexné služby v oblasti poistenia vozidiel, finančné služby ( leasing, úver ), služby spojené s registráciou vozidiel na dopravnom inšpektoráte a požičovňu vozidiel. Čo nás potešilo, je výrazné zvýšenie záujmu o naše servisné služby. Na prvom mieste je spokojnosť klienta a práve v tejto oblasti sme si stanovili najvyššie ciele. 

 

Kia Bratislava

Panónska cesta 30

NAŠE PREDAJNE

Predajňa na Eisteinovej má 340 m2, čím sa v rámci Slovenska zaraďuje medzi väčšie showroomy. Rozlohou spĺňa parametre A-čkového dílera. Predajňa na Panónskej ceste má rozlohu viac ako 400 m2 predajnej plochy a výnimočná je tým, že  disponuje samostatnou miestnosťou pre odovzdávanie vozidla, ktoré je odčlenené od predajne. Veľmi nás teší, že klienti oceňujú individuálny prístup pri odovzdávaní auta v miestnosti, kde nie sú nikým rušení a zároveň aj veľmi oceňujú oddychovú zónu s bezplatným občerstvením a detským kútikom.

Pozrieť kontakty

NAŠE PLÁNY A VÍZIE

Skokovému predaju sa snažíme prispôsobovať aj popredajné služby a starostlivosť o klienta. Na 400 m2 predajnej plochy pripadá 800m2 servisnej plochy. Ďalej plánujeme rozšíriť naše aktivity v servise o vlastnú klampiarsku dielňu a lakovňu. Takže budeme v najbližších mesiacoch napredovať aj vo vybavení servisu, a s tým spojenými službami. Pre zvýšenie kvality a komfortu našich zákazníkov plánujeme taktiež otvoriť štýlovú kaviareň nad showroomom.

Otváracie hodiny sme prispôsobili Bratislave

Autosalón a servisné centrum Panónska cesta 30, Bratislava

Predaj nových i jazdených vozidiel:

Pondelok 8 h – 19 h
Utorok 8 h – 19 h
Streda 8 h – 19 h
Štvrtok 8 h – 19 h
Piatok 8 h – 19 h
Sobota 9 h – 13 h
Nedeľa  –
 

Servis:

Pondelok – piatok 8 h – 18 h

 

Autosalón Einsteinova 21 , Bratislava

Predaj nových vozidiel:

Pondelok – piatok 8,30 h – 18,30 h

 

Čo sa týka ďalšieho rozvoja našej spoločnosti, nedávno sme dobudovali veľkú odstavnú plochu na parkovanie. Tu okrem iného ponúkame jazdené vozidlá v rámci programu ,,Kia preverené ´´ s plochou pre vyše 200 vozidiel nakoľko sa aktívne venujeme aj tejto oblasti.

SME DRŽITEĽOM CERTIFIKÁTOV KVALITY

Naša spoločnosť získala v roku 2008 certifikát Systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2015 a certifikát Systému environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2015 od renomovanej kontrolórnej a certifikačnej spoločnosti SGS SLOVAKIA. Predmet certifikácie: Predaj automobilov, záručný a pozáručný servis (overte s certifikátom). Environmentálny manažment znamená systematický prístup k ochrane životného prostredia vo všetkých aspektoch podnikania, prostredníctvom ktorého začleňujeme starostlivosť o životné prostredie do svojej podnikateľskej stratégie i bežnej prevádzky. Spoločnosť v tomto období buduje Integrovaný manažérsky systém (IMS) s rozšírením o požiadavky noriem STN EN ISO 14001:2005 a STN OHSAS 18001:2.“

 

 

 


REKLAMAČNÝ PORIADOK

Tento Reklamačný poriadok Spoločnosti Slovakia Auto, s.r.o. upravuje práva a povinnosti dotknutých osôb súvisiacich so spôsobom a podmienkami uplatnenia reklamačných nárokov klientov/zákazníkov vyplývajúcich z  vád akýchkoľvek a všetkých tovarov a/alebo služieb Spoločnosti a/alebo zo záruky akýchkoľvek a všetkých tovarov Spoločnosti a spôsob a podmienky ich vybavenia zo strany Spoločnosti.

Uložiť (Word) alebo otvoriť (pdf) úplne znenie Reklamačného poriadku vo vašom zariadení: Reklamačný poriadok (Word), (Pdf)

V prípade reklamácie vyplňte tlačivo Reklamačný záznam a pošlite na adresu príslušného oddelenia:

Fyzická osoba: Reklamačný záznam FO 170725 (Word), (Pdf)

Právnická osoba: Reklamačný záznam PO 170725 (Word), (Pdf)

Reklamácia servisných služieb: jaroslav.gregor@slovakiaauto.sk

Reklamácia nového vozidla:  martin.sokolik@slovakiaauto.sk

Reklamácia jazdeného vozidla: martin.galis@slovakiaauto.sk