Pre priestor. Pre dobrodružstvo. Pre energiu.

Kia Ceed SW PHEV
už od 33 990 €

Motor

1,6 GDi + elektromotor 121 kW/165 koní

Kolesá

17-palcové disky z ľahkých zliatin

Infotainment

s 10,25″ LCD dotykovou obrazovkou

Bezpečnosť

Asistent sledujúci jazdné pruhy

FARBY KAROSÉRIE

black pearl

KOLESÁ

16" disky kolies z ľahkých zliatin (pneumatiky 205/55R16)

Základné informácie

Kia Ceed SW PHEV – tradičné kombi s hybridným pohonom

Typ vozidla: 5-dverové kombi

Rázvor: 2 650 mm

Svetlá výška: 140 mm

Batožinový priestor: 437 litrov

Rozmery: dĺžka 4605 mm, výška 1465 mm, šírka 1800 mm

Motorizácie

Kia Ceed SW PHEV s hybridným pohonom schováva vo svojich útrobách benzínový zážihový štvorvalec 1,6 GDi s maximálnym výkonom 77 kW/105 koní. Okrem toho má k dispozícii elektromotor s výkonom 44 kW/60 koní. Celá pohonná sústava ponúka súhrnný výkon 121 kW/165 koní. Motor je spárovaný so 6-stupňovou automatickou prevodovkou.

Cenník

Financovanie

Ekologické, úsporné a dynamické

Nová pohonná jednotka kombinuje lítiovo-iónový akumulátor s kapacitou 8,9 kWh, elektromotor s výkonom 44,5 kW a úsporný 1,6-litrový motor GDI (s priamym vstrekovaním benzínu) so šesťstupňovou dvojspojkovou prevodovkou. Výstupný výkon je naozaj pôsobivý: len 28 g CO2/km a celých 141 koní pri zrýchlení z 0 na 100 km/h za 10,8 sekundy.

Moderné hybridné riešenia

Rekuperačné brzdenie zachytáva kinetickú energiu, ktorá nabíja akumulátor vozidla počas jazdy dolu svahom na voľnobeh alebo pri brzdení. Sprievodca jazdou na voľnobeh analyzuje vašu trasu, aby vás mohol informovať, kedy máte zložiť nohu z pedála. Systém virtuálneho zvuku motora sa aktivuje v režime elektrického pohonu, aby bezpečne upozornil chodcov na prítomnosť vozidla.

Úsporné jazdné režimy

Zvolením režimu EV/HEV môžete znížiť spotrebu paliva. Tlačidlo športovej jazdy zasa zabezpečí citlivejší výkon pohonného systému. Šesťstupňová dvojspojková prevodovka dokáže paralelne prenášať celý výstupný výkon zážihového aj elektrického motora.

Kia Ceed SW PHEV VŠESTRANNÝ KOMFORT

Vydobytý priestor

Akumulátor sa nachádza pod lavicou zadného sedadla, takže neuberá z cenného batožinového priestoru. Ceed Sportswagon Plug-in Hybrid poskytuje batožinový priestor s objemom 437 litrov, ktorý po sklopení zadných sedadiel delených v pomere 40:20:40 narastie až na 1506 litrov. Keď sa priblížite k zadnej časti vozidla s kľúčom vo vrecku alebo taške, inteligentné dvere batožinového priestoru s elektrickým ovládaním sa samy otvoria.

Úplná digitalizácia

Jednotný, hladký displej obsahuje ostré digitálne ciferníky a špeciálnu grafiku plug-in hybridného pohonu, vďaka čomu dokážete na minútu presne sledovať informácie, ako je aktuálny jazdný režim, úroveň nabitia akumulátora či zostávajúca kapacita. Na multifunkčnom displeji sa okrem toho zobrazujú podrobné navigačné pokyny, informácie audiosystému, telefonické hovory a mnohé ďalšie údaje.

Nájdite svoju KIU

Všetky modely Ekologické GT Mestské Prestížne Rodinné Športové SUV/Crossover