Kia Sorento | SlovaKIAauto

Teraz zvýhodnené až o 5 000 €

Kia Sorento už od 30 390 €

Motor

2.2 CRDi (147 PS)

Kolesá

18'' zliatinové disky

Infotainment

8-palcová dotyková obrazovka

Bezpečnosť

360° parkovacia kamera

FARBY KAROSÉRIE

silky silver

KOLESÁ

17" Zliatinové disky

Základné informácie

Typ vozidla: 5-dverové SUV

Batožinový priestor: 660 až 1732 litrov

Motorizácie

2.2 CRDi – diesel, 6-stupňová manuálna prevodovka, 147 koní

2.2 CRDi – diesel, 8-stupňová automatická prevodovka, 147 koní

Kia Sorento už od 32 390 €

Cenník

Financovanie

Strhujúci zovňajšok

Príťažlivosť Kia Sorento na vás zapôsobí už pri letmom pohľade. Vďaka elegantným, ladným krivkám pôsobí prirodzene sebavedomo – od atraktívnych LED svetlometov a zadných svetiel až po neprehliadnuteľné 19'' zliatinové disky kolies. Doprajte si pôžitok z jazdy.

Elegantný interiér

V interiéri so širokým horizontálnym členením, inšpirovaným víziou kultivovanosti a veľkorysých proporcií, sa budete okamžite cítiť ako doma. Všetky detaily, od plynulých línií a pretiahnutej palubnej dosky až po vetracie výduchy a dokonale tvarované obloženie dverí, prirodzene obklopujú vodiča a prispievajú k ideálnemu zážitku z jazdy.

Kia Sorento Užite si najvyšší luxus

Absolútny komfort

Usaďte sa do stabilných, precízne spracovaných sedadiel, potiahnutých jemnou kožou. Vychutnajte si viacsmerové elektrické polohovanie a elektricky ovládanú bedrovú opierku na sedadlách vodiča a spolujazdca. Za chladných dní oceníte trojstupňové vyhrievanie sedadiel. A v lete zas vodiča so spolujazdcom príjemne ochladí funkcia odvetrávania sedadiel.

Priestranný 7-miestny interiér

Je nekonečne veľa spôsobov, ako si môžete užiť priestranný interiér novej Kia Sorento. Základom všetkého je vysoko flexibilný systém ergonomických, pohodlných sedadiel v 5- alebo 7-miestnej verzii. Mimoriadne priestranný interiér ponúka cestujúcim na zadných sedadlách veľkorysý priestor pre nohy. K dispozícii je aj tretí rad sedadiel, vďaka ktorému sa tu v absolútnom pohodlí odvezie až sedem osôb.

Kia Sorento TECHNOLÓGIE A BEZPEČNOSŤ

DRIVE WiSE

So špičkovým súborom vyspelých asistenčných jazdných systémov (ADAS) a technológiami DRIVE WiSE bude každá vaša jazda bezpečnejšia a príjemnejšia. Vďaka menšiemu stresu si môžete jazdu v Kia Sorento skutočne vychutnať.

Parkovací asistent

Parkovací asistent pre pozdĺžne a priečne parkovanie za vás novú Kia Sorento dokonale vmanévruje na parkovacie miesto, či už chcete zaparkovať pozdĺž cesty alebo zacúvať v uhle 90°. Dokonca vás aj vyvedie z parkovacieho miesta.

Nájdite svoju KIU

Všetky modely Ekologické GT Mestské Prestížne Rodinné SUV/Crossover