Nová Kia CEED aj s  uvádzacím bonusom (cenník)

kia ceed 2018

Dlho očakávaný príchod nového modelu Kia Ceed na trh je realitou. Juhokórejská automobilka zverejnila podrobný cenník populárneho hatchbacku. Najlacnejšia verzia s výbavou Amber je vďaka uvádzaciemu bonusu k dispozícii od 13 390 €.

Kia Ceed ponúka päť rôznych motorizácií. Fanúšikovia benzínu majú na výber agregáty 1,4 MPi (74 kW/100 koní), 1,0 T-GDi (88 kW/120 koní) a 1,4 T-GDi (103 kW/140 koní), kde je možné využiť aj automatickú sedemstupňovú prevodovku. Ak preferujete diesel, máte k dispozícii naftový motor 1,6 CRDi s výkonom 85 kW/115 koní alebo 100 kW/136 koní (vrátane automatickej prevodovky).

Spomínané motorizácie je možné kombinovať s rôznymi stupňami výbavy. Kia Ceed je v predaji vo vyhotoveniach Amber, Silver, Gold a First Edition, pričom na všetky platí uvádzací bonus:

UŽ ZÁKLADNÁ VÝBAVA KIA CEED JE ÚŽASNE BOHATÁ

Kia ceed 2018

Už v základnej výbave nájdete ✅  tempomat, ✅ bezpečnostné asistenčné systémy, ✅ bluetooth handsfree, ✅ predné aj hlavové airbagy, ✅ vyhrievané zrkadlá a ostrekovače.

kia ceed sw

Už v základnej výbave nájdete ✅  tempomat, ✅ bezpečnostné asistenčné systémy, ✅ bluetooth handsfree, ✅ predné aj hlavové airbagy, ✅ vyhrievané zrkadlá a ostrekovače.

Uvádzaciu zľavu sme zvýšili zo 600 na 1 500* € a výkupný bonus 500 € v prípade odpredaja vášho auta. Spolu takto ušetríte až 2.000 €.  Navyše dostanete aj zimné pneumatiky zadarmo.

Nechajte si poslať výkupnú cenu mailom cez formulár nižšie alebo si nový CEED príďte vyskúšať:

kia ceed

KOMPLETNÝ CENNÍK MODELU KIA CEED

 

Informácie o novej Kia Ceed

Najväčšou zmenou prešla zadná časť vozidla. Koncové svetlá zdobia diódové trubice a pôsobia veľmi štýlovo. Veko batožinového priestoru má jednoduché tvary, v kontraste s ním vyniká ostro rezaný zadný nárazník s integrovanými reflexnými prvkami.

Doterajší systém sledovania pohybu v jazdnom pruhu bol prepracovaný na nový level. Tento by mal byť schopný sledovať situáciu v iných jazdných pruhoch a na základe vlastných výpočtov nájsť vhodný priestor na bezpečný presun v rámci kolóny vozidiel. Bez zásahu vodiča dokáže Kia Ceed zrýchliť, brzdiť i meniť smer jazdy.

Na diaľnici budete dokonca môcť volant pustiť na niekoľko sekúnd – Kia má byť schopná čítania dopravného značenia, na základe čoho adekvátne prispôsobí jazdný štýl podmienkam. Asistent bude fungovať od rýchlosti 0 do 130 km/h. Za príplatok budú dostupné aj ďalšie funkcie.

AKCIA: Registrované skladové vozidlá vám ponúkame za zvýhodnené ceny. Ušetrite až 2 600 €.

Prepracovaný interiér

Výrobca vsadil na vyššiu ergonómiu interiéru. Palubná doska je rozdelená na hornú časť určenú pre informačno-zábavný systém s „plávajúcou“ dotykovou obrazovkou a spodnú časť s ovládacími prvkami audiosystému, kúrenia a vetrania. Usporiadanie stredovej konzoly je zamerané na vodiča a mierne natočené smerom k jeho sedadlu. Vodič má tak lepší prístup k ovládačom počas jazdy.

Interiér sa vyznačuje vyšším zastúpením sofistikovaných materiálov príjemných na dotyk, čím jemne zvýrazňuje kultivovanú a luxusnú atmosféru kabíny. Povrchy sú z kovu alebo matného chrómu, pričom zákazníci si môžu vybrať z množstva látok či čalúnenia zo syntetickej alebo pravej kože. Potiahnutý kožou môže byť aj volant a radiaca páka. K dispozícii je aj bezdrôtové nabíjanie telefónu, vyhrievané a vetrané predné sedadlá a vyhrievané zadné sedadlá.

TIP: Neváhajte a objednajte sa na skúšobnú jazdu. Naši predajcovia vám s radosťou poradia a zodpovedajú všetky otázky.