Predaj a kúpu auta treba spojiť, plynie z toho viacero výhod - SlovaKIAauto

Predaj a kúpu auta treba spojiť, plynie z toho viacero výhod

Ak predáte i kúpite auto u nás, získate výhody na oboch stranách transakcie. Využijete výhody akcií s výkupnými bonusmi a zároveň získajte finančné zvýhodnenia poskytované pri kúpe nových modelov Kia.

Slovakia auto dokáže celý postup urýchliť až na časový úsek jedného dňa. Získať predstavu o tom, koľko by ste za svoje auto dnes dostali, je veľmi jednoduché.

Výkup vozidla v skratke

  1. Pošlete základné údaje a cenu sa dozviete mailom do 24 hodín. Ak sa vopred objednáte na obhliadku v našom servisnom centre, cenu získate po 30 minútach (ročníky 2010 a novšie).
  2. Vyplní sa kúpno-predajná zmluva.
  3. Ešte v ten deň sa prevedú peniaze na účet predávajúceho.

V Slovakia auto garantujeme cenu do 7 dní po ohodnotení vozidla. Ponúkame v priemere vyššie ceny ako v autobazároch.

Využite náš formulár >>> Naceniť auto do 24 hodín

Akékoľvek ďalšie príslušenstvo k autu sa samozrejme započíta do ceny:

Rozdiel medzi oceňovaním vozidiel Kia a inými značkami je hlavne v tom, že Kia ponúka 7-ročnú záruku. To je významná výhoda, nakoľko aj po troch rokoch môže nový majiteľ auta stále rátať so zárukou.

Najviac získate, ak s predajom starého auta kupujete nové

Pri jednaní o cene je priestor na synergické využitie oboch transakcií. Pri viacerých typoch modelov je totiž možné využiť výkupný bonus v prípade, že zákazník zároveň kúpi auto nové. Pri nových vozidlách je taktiež možné využiť aktuálne cenové zľavy alebo zvýhodnenia. Napr. získať vyššie úrovne výbavy bez príplatku. Nakoľko ide o 2 obchody v jednom, vieme ako predajca poskytnúť aj zľavu z marže vozidla.

Tip: výkupný bonus môžete aktuálne využiť napr. pri kúpe modelov rodiny CEED >>> Pozrieť akciu CEED

Peniaze za odkúpenie prídu klientovi na účet, môže ich použiť na zaplatenie akontácie na nové vozidlo a príp. i prvú splátku.

Rôzne administratívne náležitosti, ako prihlásenie vozidla vybavíme do štrnástich dní. Technický preukaz si klient môže vyzdvihnúť osobne alebo ho pošleme poštou. Auto by malo od nás odísť už poistené. Klient si u nás vyberie povinné zmluvné i havarijné poistenie z ponuky viacerých poisťovní. Praktické je, že to všetko u nás stihnete za jeden deň.

Kia Bratislava
Slovakia auto, Panónska cesta 30, Bratislava – Petržalka, Tel.: +421 268 230 800

Ako určujeme odkupnú cenu

Určiť cenu jazdeného vozidla nám pomáha špeciálny softvér, ktorý akceptujú i „lízingovky“ a poisťovne. Softvér umožní zhodnotiť mieru opotrebenia vozidla i ďalšie faktory. Využíva pritom aj štatistiky zo všetkých veľkých inzertných portálov na Slovensku. Cena, ktorú softvér vygeneruje, je iba orientačná, pretože niektoré značky sú na trhu podhodnotené alebo nadhodnotené.

Čo ak kupujem ojazdené auto, ktoré má nejaký nedostatok?

Premietne sa to do ceny vozidla. Niekedy však klient radšej akceptuje nižšiu cenu a auto užíva v stave, v akom je, napríklad so škrabancami. Ak ide o závažnejší problém, povedzme pri kompresore, ponúkneme možnosť opravy s účasťou klienta, napríklad on zaplatí súčiastku, my zase neúčtujeme našu prácu.

Aj auto po záruke môže mať záruku

V prípade vozidla, ktoré už nie je v záruke alebo mu záruka končí, vie Slovakia auto ponúknuť predĺženie záruky formou poistenia v troch variantoch:

Pomoc s financovaním

V ponuke je pôžička alebo lízing. Pokiaľ klient predloží všetky podklady, je možné vybaviť financovanie do dvoch-troch hodín. Slovakia auto  prípade vášho záujmu privíta,  ak pošlete podklady na posúdenie vopred.

Kia Sportage