Vďaka vám sme najlepší

Získali sme celosvetovo najprestížnejšie ocenenie „Kia Platinum Prestige“ za výnimočný prínos pri budovaní značky KIA.

Platinum Prestige udeľuje globálne zastúpenie značky Kia Corporation v kórejskom Soule najlepším dílerom KIA v rámci celého sveta za excelentnú kvalitu služieb, výborné obchodné výsledky a nadštandardnú zákaznícku spokojnosť. Ocenenie dostali len 2% dílerstiev na celom svete.

Cenu Platinum Prestige 2022 nám odovzdali najvyšší predstavitelia slovenského zastúpenia spoločnosti Kia Sales Slovakia: prezident spoločnosti, Tea Kun Yang, spolu s generálnym riaditeľom, Mariánom Hofferom a Ownership Experience riaditeľom, Tomášom Urbánkom. Za Slovakia Auto prebral ocenenie majiteľ spoločnosti Peter Mazán so svojim tímom.

„Sme nesmierne hrdí na tento úspech, ktorý vnímame na jednej strane ako uznanie za odvedenú prácu, ale na druhej strane ako záväzok do ďalších rokov. Snažíme sa neustále napredovať a pre zákazníkov premietať inšpiratívne nápady do reality.“

Peter Mazán

 „Udelenie titulu Platinum Prestige 2022 spoločnosti Slovakia Auto je dôkazom jej kvalít. Veľká vďaka a obrovská gratulácia nášmu bratislavskému dílerovi, že sa mu podarilo uspieť v tvrdej konkurencii a získať ocenenie Platinum Prestige 2022, ktoré získalo len niekoľko vybraných dílerov na svete. Spoločnosť Slovakia Auto s ohromnou vášňou a zanietením buduje značku Kia, cením si tvrdú prácu celého tímu a prínos pre značku Kia v bratislavskom regióne, ktorý budujú najmä nadštandardnou starostlivosťou o zákazníkov.“

uviedol pri tejto príležitosti Marián Hoffer, generálny riaditeľ Kia Sales Slovakia.

Najprestížnejšie ocenenie „Kia Platinum Prestige“ je vyvrcholením našej zbierky ocenení, ktoré sme získali vďaka kvalitnej práci celého tímu:

Filozofia našej spoločnosti je „Vždy niečo naviac“. Tejto myšlienky sa držíme a neustále ju rozvíjame.

Chceme byť aj naďalej lídrom v inováciách, tvorcami zážitkov a správnou voľbou pre našich súčasných i nových zákazníkov.

Ako prvý na Slovensku v rámci strednej Európy sme v roku 2019 otvorili priamo v Bratislavskom Auparku nový showroom s vozidlami KIA.

Kia In-store je najmodernejším a plne digitálne vybaveným showroomom, vďaka 13 Full HD digitálnym obrazovkám, 1 plne dotykovému panelu a technológii 3-D konfigurátora, cez ktorý vie predajca pomocou iPadu vyskladať zákazníkovi vozidlo a vie to následne zrkadliť na všetkých obrazovkách v showroome, dokonca aj v relax zóne. 3-D konfigurátor umožní zákazníkovi vidieť svoje vozidlo z každej strany ako v realite a zároveň uvidí aj vnútorné priestory ako je prístrojová doska alebo batožinový priestor.

„Novým konceptom showroomu prichádzame bližšie k zákazníkom a poskytne im najvyšší štandard služieb. Okrem klasických predajných služieb môžu záujemcovia absolvovať testovaciu jazdu, nakoľko pred nákupným centrom je 5 parkovacích miest vyhradených na testovacie vozidlá a ako bonus k týmto službám si zákazníci môžu vychutnať lahodnú kávu v relax zóne showroomu“, uviedol na záver majiteľ spoločnosti, Peter Mazán.

Inovácie sme priniesli aj v podobe virtuálnych prehliadok našich vozidiel, ktoré máme okamžite k dispozícií pre našich zákazníkov, prostredníctvom video vizitiek.

YouTube kanál Slovakia Auto

S predajom vozidiel značky KIA sme začali v roku 2006 v City Showroome na Eisteinovej ulici v Bratislave. Dnes máme dve predajné miesta: showroom s autorizovaným servisom, ktorý sa nachádza na Panónskej ceste 30 a od roku 2019 aj nový koncept predaja v bratislavskom In-Store v nákupnom centre Aupark. Ročne predávame viac ako 500 nových vozidiel a viac ako 400 jazdených vozidiel.

V mene celého organizačného, predajného, servisného a podporného teamu sa vám chceme veľmi pekne poďakovať za vašu priazeň a hodnotenia, ktoré nás dostali na absolútny vrchol.

Aj naďalej Vám budeme neustále dávať dôvody na radosť a nadšene prinášať novinky z modelového portfólia tvorcu automobilov KIA.

S úctou Váš team Slovakia Auto