Kia prichádza na Autosalón s novinkami a cenovými zvýhodneniami

Na Bratislavský Autosalón prichádza KIA v zastúpení najväčších predajcov Slovakia Auto Bratislava, Motor-Car Bratislava a Motor-Car Lamač. Okrem dokonalého oboznámenia sa s vybranými modelmi sú pripravené aj cenové zvýhodnenia. Taktiež sa môžete na mieste poradiť, ktorý typ financovania sa oplatí práve vám. 

V dňoch 25. až 30. apríla sa na výstavnej ploche 40 000 metrov štvorcových začne Bratislavský Autosalón, kde sa  predstaví 46 automobilových značiek.    

Do Bratislavy prichádza automobilka KIA v zastúpení najväčších predajcov Slovakia Auto Bratislava, Motor-Car Bratislava a Motor-Car Lamač. Okrem absolútnej novinky KIA Rio, ktorá zažila svoju premiéru na nedávnom autosalóne v Ženeve predstaví verejnosti úplne novú KIA Optima SW. Okrem toho sa návštevníci budú môcť bližšie oboznámiť s modelmi Sportage, Cee´d krátky i kombi, Sorento a Carrens.

Po vlaňajšom predstavení prvého hybridného vozidla crossoveru KIA Niro príde na autosalón samozrejme aj tento model. Je to ďalší krok kórejskej automobilky vstúpiť do doteraz neprebádaného teritória. Je to však vítaný krok, pretože prakticky všetci automobiloví výrobcovia sa snažia nájsť nové cesty pri vývoji alternatívnych pohonov vozidiel.

Tip: Využite štátnu dotáciu na elektrické vozidlo.

Využite autosalón na získanie bonusov na skladové vozidlá od 500 do 2 500 €

Pre návštevníkov expozície KIA sú však pripravené aj iné prekvapenia. Pre tých, ktorí majú záujem o modely tejto značky, sú okrem dokonalého oboznámenia sa s vybraným modelom, pripravené aj cenové zvýhodnenia. Podľa modelu vystavovateľ pripravil autosalónový bonus od 500 do 2 500 eur na všetky skladové autá predajcu. K tomu vám ochotne pomôžu a poradia pri nájdení najvýhodnejšieho financovania nového modelu, prípadne odkúpenia staršieho vozidla. Z bohatej ponuky skladových áut si vyberie naozaj každý.

Tip: Chcete využiť cenové bonusy na autosalóne ale potrebujete najprv predať svoje staré vozidlo? Kúpime ho! Zistite, koľko vám vieme ponúknuť:

autobazár

Slovensku sa darí vo výrobe ale najmä v predaji nových vozidiel. V minulom roku sa ich predalo 88 163 kusov, čo predstavuje nárast o 13 percent. Aktuálne prognózy sú ešte priaznivejšie. Do Incheby sa chystajú prakticky všetky automobilové značky na našom trhu.

Bratislavský autosalón sa koná každý rok vždy po medzinárodnej prehliadke v Ženeve, a tak motoristickí nadšenci sa budú mať možnosť zoznámiť so skutočne horúcimi novinkami automobilového priemyslu.