Crossover Kia XCeed

Kia XCeed
už od 21 690 €

Motor

1.5 T-GDi 7DCT (160 PS)

Kolesá

16-palcové alebo 18-palcové zliatinové disky

Infotainment

s 10,25″ LCD dotykovou obrazovkou

Bezpečnosť

Aktívny systém udržiavania v jazdnom pruhu

FARBY KAROSÉRIE

black pearl

KOLESÁ

16" disky kolies z ľahkých zliatin (pneumatiky 205/60R16)

Základné informácie

Typ vozidla: 5-dverový crossover

Rozmery: dĺžka 4395 mm, výška 1490 mm, šírka 1826 mm

Rázvor: 2 650 mm

Batožinový priestor: 426 litrov

Objem palivovej nádrže: 50l

 

Motorizácie

1.0 T-GDi – benzín, 120 koní, 6-stupňová manuálna prevodovka

1.4 T-GDi – benzín, 140 koní, 6-stupňová manuálna prevodovka alebo 7-stupňová dvojspojková prevodovka

1.6 T-GDi – benzín, 204 koní, 7-stupňová dvojspojková prevodovka

1.6 CRDi – diesel, 115 koní, 6-stupňová manuálna prevodovka

1.6 CRDi – diesel, 136 koní, 6-stupňová manuálna prevodovka alebo 7-stupňová dvojspojková prevodovka

Cenník

Financovanie

Prináša nové vzrušenie

Každý detail je výzvou na dobrodružstvo. Dvojitá mriežka chladiča v štýle SUV sa vyníma medzi hmlovými svetlami a LED svetlometmi s motívom písmena Z a prvkami pripomínajúcimi kocky ľadu. Výrazný charakter nového modelu Kia XCeed podčiarkujú atraktívne detaily ako spodný nájazdový kryt vo farbe Hyper Silver alebo lišty so saténovým chrómovým povrchom v rohoch nárazníka.

Strhujúci dojem

Výrazne sa zvažujúca línia splývavej zadnej časti karosérie zanechá silný dojem pri každom pohľade. Športový tvar nárazníka a difúzor vo farbe Hyper Silver s dvomi koncovkami výfuku podčiarkujú energické proporcie a robustný postoj vozidla. Plne LED diódové koncové svetlá s unikátnym dizajnom smerových svetiel mu zas dodávajú nádych high-tech elegancie.

Štýl, komfort a konektivita

Vysoká poloha za volantom zaručuje výborný prehľad o dianí okolo vozidla aj na 12,3" plne digitálnom združenom prístroji Supervision a 10,25" obrazovke navigačného systému. Jedinečná kontrastná farebná schéma, vyberané materiály a kvalitná, mäkká povrchová úprava palubnej dosky vytvárajú kultivované prostredie. Ešte viac sviežosti interiéru dodá príplatkový balík žltých prvkov.

Kia Xceed VŠESTRANNÉ SCHOPNOSTI

12,3" panel "Supervision"

Plne digitálny združený prístroj poskytuje vodičovi všetky dôležité informácie na 12,3" displeji s vysokým rozlíšením. Tento jednoliaty digitálny displej zobrazuje ukazovatele rýchlosti jazdy a otáčok motora s dokonalou ostrosťou. Multifunkčný displej zobrazuje pokyny navigačného systému, údaje audiosystému, telefónne hovory a ďalšie informácie.

Priestor na všetko potrebné

Kompaktná karoséria ukrýva prekvapivo veľký a praktický batožinový priestor s konkurencieschopnými 426 litrami objemu, ktorý možno sklopením zadných sedadiel zväčšiť na 1 378 litrov. Zadné sedadlá sú rozdelené v pomere 40 : 20 : 40 na tri samostatne sklápateľné časti. K praktickosti prispieva aj podlaha batožinového priestoru, ktorú možno umiestniť vyššie a vytvoriť tak skrytý odkladací priestor.

Nájdite svoju KIU

Všetky modely Ekologické GT Mestské Prestížne Rodinné Športové SUV/Crossover